Mīksto mēbeļu tīrīšana

Zvaniet +371 2 061 4002 

vai sūtiet e-pastu uz [email protected]

  Sūtiet foto ar mēbelēm izmantojot Whatsapp (20614002) un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Mīksto mēbeļu tīrīšana - www.eko-serviss.lv

Mūsu uzņēmums ievērojami atšķiras konkurējošiem tīrīšanas uzņēmumiem, mēs tīrīšanas procesā izmantojam TIKAI ekoloģiski tīrus produktus. Mūsu tīrīšanas metodes nodrošina augstāko tīrības rezultātu, neradot kaitējumu cilvēku un dzīvnieku veselībai, un apkārtējai videi.

Rezultātā iegūsiet no traipiem, smakām, putekļu ērcītēm un alergēniem tīras mēbeles.

Mīksto mēbeļu tīrīšana atjaunos to sākotnējo izskatu un ievērojami pagarinās to lietošanas mūžu. Ikdienā mīsktās mēbeles sevī uzņem lielu daudzumu netīrumus, gružus un putekļus, un protams traipus, kas rodas no ēdiena vai izlietiem dzērieniem. Ja Jums ir mājdzīvnieks, kas ikdienā uzturās divānā, tad tas noteikti ir pilns ar spalvām, vai pievilcies ar nepatīkamu aromātu.

Mūsu serviss garantē vieglu un patīkamu pieredzi un augstāko rezultātu katrā tīrīšanas reizē. Parasta traipu likvidēšana un mēbeļauduma tīrīšana ir pavisam vienkāršs darbs. Tomēr, mēs esam pārliecināti, ka lielākā daļa netīrumi, gruži, alergēni un putekļu ērcītes slēpjās dziļi auduma šķiedrā un polsterējumā. Tieši tāpēc mūsu tīrīšanas metode ir atšķirīga. Mēs uzbrūkam netīrumiem un alergēniem mēbeļauduma virspusē, kā arī dziļi auduma šķiedrā- izmantojot tvaika tīrīšanas metodi.

Divas būtiskas lietas, kas mūs atšķir no konkurentu kompānijām.

Pirmkārt, mēs izmantojam tikai ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas produktus. Otrkārt, mēs veicam padziļinātu mēbeļu tīrīšanu, un mehāniski likvidējam netīrumus, traipus un alergēnus no dziļākajām auduma šķiedrām, izmantojot tvaika tīrīšanas metodi.

Tīrīšana ar tvaika tīrīšanas metodi prasa īpašu uzmanību un zināšanas kā arī jāveic materiāla noturības pārbaude.  Katram audma tipam ir nepieciešams piemērot pareizo tīrīšanas metodi. Tvaiks ir ļoti maza molekula, kas ar lielu ātrumu un spiedienu spēj iekļūt vidziļākajās mēbeļu šķiedrās. Būtiska priekšrocība ir tā, ka tīrot ar tvaiku tiek samazināta baktēriju un mikrobu vairošanās iespēja. Pretstatā ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, tvaiks uz notīrītās virsmas neatstāj alerģiju veicinošus nosēdumus. Tas ir jo īpaši svarīgi, ja mājās ir mazi bērni, kuri aktīvi cenšas iepazīt apkārtējo pasauli. Tīrot ar tvaiku, nav jāsatraucas arī par iespējamu ādas kairinājumu vai citiem riskiem veselībai. Tvaiks saista putekļus un neļauj alergēniem tikt izkliedētiem, līdz ar to ievērojami uzlabojas iekštelpu vide. 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot  Whatsapp Saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions