Logu mazgāšana privātmājām

Zvaniet +371 2 061 4002 

vai sūtiet e-pastu uz [email protected]

  Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002) un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Logu mazgāšana privātmājām

 

Katra māja ir pelnījusi tīrus logus. Taču dažkārt logu mazgāšana var izrādīties grūts un sarežģīts process. Mēs esam specializējušies visu veidu logu mazgāšanas darbu veikšanai, sākot ar nelielām privātmājām, līdz premium līmeņa objektiem. Veicam visu veidu logu un stikla konstrukciju mazgāšanu. Katra stikla virsma tiks notīrīta nevainojami, palodzes un rāmji tiks atbrīvoti no visiem uzkrātajiem netīrumiem- putekļiem, smiltīm, dubļiem.

Esam veikuši īpašu darbinieku atlasi un organizējam darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu paklāja, baltajām sienām vai parketa grīdas.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu īpašumu, cienām to, un sargājam. Neviens darbs nepaliks pusceļā. Katrs logs, tiek rūpīgi pārbaudīts, lai mēs būtu pārliecināti, ka nodrošinām augstāko darbu izpildes kvalitāti mūsu klientiem. Ja logi Jūsu īpašumā ir netīri, tai skaitā logu ailes un palodzes. Tad Jūs būsiet patīkami pārsteigti par to cik logi, rāmji un palodzes būs spoži un tīri, pēc mūsu darbinieku aizbraukšanas.

Jūsu pieredze ar logu mazgātājiem būs viegla, ātra un vienkārša. Darbs tiks padarīts izcilā kvalitātē un profesionālā manierē. Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana. Trešais solis- mēs ierodamies, izdarām savu darbu nevainojami.

Pakalpojuma cena

Pakalpojuma cena privātmājas logu mazgāšanai no abām pusēm ir apmēram 75,00 – 150,00 Eiro. Sākot no mazām līdz lielām privātmājām. Īpaši lielām un sarežģītām, premium līmeņa mājām pakalpojuma cena būs dārgāka par norādīto.  Piemērojam 20% uzcenojumu, ja logi ir īpaši netīri, piemēram, pēc celtniecības vai remontdarbiem. Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002) mēs apskatīsim foto un sagatavosim precīzu cenas piedāvājumu.

Ja radušies jautājumi, tad zvaniet: 2 061 4002, priecāsimies palīdzēt!

logu mazgāšana privātmājām
logu mazgāšana
logu mazgasana
logu mazgāšana privātmājāi

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot  Whatsapp Saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions