Logu mazgāšana ēkām līdz 15m. augstumam

Zvaniet +371 2 061 4002 

vai sūtiet e-pastu uz [email protected]

  Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002) un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Logu mazgāšana ēkām

Mirdzoši un tīri logi piešķirs ēkai žilbinošu izskatu, kā arī ielaidīs telpās par 30% vairāk saules gaismas. To noteikti ievēros Jūsu darbinieki, klienti un apmeklētāji, kā arī tas radīs labu pirmo iespaidu. 

Mēs sniedzam profesionālus logu mazgāšanas pakalpojumus privātpersonām, uzņēmumiem un valsts iestādēm. Logu mazgāšanu veicam visu veidu objektiem, ēkām līdz 4 stāvu augstumam- skolām, bērnudārziem, sporta hallēm, viesnīcām, tirzniecības centriem, baznīcām, muzejiem, valsts iestādēm u.c.. Par logu tīrību rūpējamies jau vairāk kā 5 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē.

Īpaši izdevīgi nosacījumi vienojoties par sadarbību ilgtermiņā.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu īpašumu, cienām to, un sargājam. Neviens darbs nepaliks pusceļā. Katrs logs, tiek rūpīgi pārbaudīts, lai mēs būtu pārliecināti, ka nodrošinām augstāko darbu izpildes kvalitāti mūsu klientiem. Ja logi Jūsu īpašumā ir netīri, tai skaitā logu ailes un palodzes. Tad Jūs būsiet patīkami pārsteigti par to cik logi, rāmji un palodzes būs spoži un tīri, pēc mūsu darbinieku aizbraukšanas.

Mūsu teleskopiskā logu mazgāšanas iekārta, aizsniedzas līdz 3 stāvu mājas augstumam. Iekārta ir radīta, lai logu mazgāšanu augstumā padarītu drošu un ērtu, tajā pašā laikā nodrošinot to augstāko kvalitāti.

Mūsu speciālisti ir apmācīti darbam augstumā un nepārtraukti rūpēsies par drošību objektā.

Jūsu pieredze ar logu mazgātājiem būs viegla, ātra un vienkārša. Darbs tiks padarīts izcilā kvalitātē un profesionālā manierē. Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana un darbu izpildes laika rezervēšana. Trešais solis- mēs ierodamies, izdarām savu darbu nevainojami.

Pakalpojuma cena

Pakalpojuma cena logu mazgāšanai ēkām ir  0,55 – 1,90 Eiro/m2. Sākot no maza apjoma līdz ļoti lielam apjomam. Ēkām ar Īpaši lieliem un sarežģītiem logiem pakalpojuma cena var būt dārgāka par norādīto.  Piemērojam 20% uzcenojumu, ja logi ir īpaši netīri, piemēram, pēc celtniecības vai remontdarbiem. Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002), mēs apskatīsim foto un sagatavosim precīzu cenas piedāvājumu.

Ja radušies jautājumi, tad zvaniet: 2 061 4002, priecāsimies palīdzēt!

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot  Whatsapp Saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions