Logu mazgāšana dzīvokļiem

Zvaniet +371 2 061 4002 

vai sūtiet e-pastu uz [email protected]

  Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002) un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Logu mazgāšana dzīvokļiem

Mēs veicam logu mazgāšanu visu veidu dzīvokļos, sākot ar maziem vienistabas un divistabu dzīvokļiem, beidzot ar divstāvīgiem premium klases dzīvokļiem ar dažādām sarežģītām stikla konstrukcijām. Mūsu Katra stikla virsma tiks notīrīta nevainojami, palodzes un rāmji tiks atbrīvoti no visiem uzkrātajiem netīrumiem- putekļiem, smiltīm, dubļiem.

Mēs rūpējamies par mūsu klientu īpašumu, cienām to, un sargājam. Neviens darbs nepaliks pusceļā. Katrs logs, tiek rūpīgi pārbaudīts, lai mēs būtu pārliecināti, ka nodrošinām augstāko darbu izpildes kvalitāti mūsu klientiem. Ja logi Jūsu īpašumā ir netīri, tai skaitā logu ailes un palodzes. Tad Jūs būsiet patīkami pārsteigti par to cik logi, rāmji un palodzes būs spoži un tīri, pēc mūsu darbinieku aizbraukšanas.

Esam veikuši īpašu darbinieku atlasi un organizējam darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē. Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu paklāja, baltajām sienām vai parketa grīdas.

Jūsu pieredze ar logu mazgātājiem būs viegla, ātra un vienkārša. Darbs tiks padarīts izcilā kvalitātē un profesionālā manierē. Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana un darbu izpildes laika rezervēšana. Trešais solis- mēs ierodamies, izdarām savu darbu nevainojami.

Pakalpojuma cena

Pakalpojuma cenas logu mazgāšanai dzīvokļos ir  49,00 – 79,00 Eiro. Sākot no maziem līdz lieliem dzīvokļiem. Dzīvokļiem ar Īpaši lieliem un sarežģītiem logiem pakalpojuma cena var būt dārgāka par norādīto.  Piemērojam 20% uzcenojumu, ja logi ir īpaši netīri, piemēram, pēc celtniecības vai remontdarbiem. Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002), mēs apskatīsim foto un sagatavosim precīzu cenas piedāvājumu.

Ja radušies jautājumi, tad zvaniet: 2 061 4002, priecāsimies palīdzēt!

 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot  Whatsapp Saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions