Logu mazgāšana birojam

Zvaniet +371 2 061 4002 

vai sūtiet e-pastu uz [email protected]

  Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot Whatsapp (20614002) un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Logu mazgāšana birojam

Ja Jūs meklējat profesionālu un ātru logu mazgāšanas servisu, kas paveiks savu darbu augstākajā kvalitātē, Jums vēlamajā laikā, netraucējot biroja ikdienas darbam, tad sazinieties ar mums. Par logu tīrību rūpējamies jau vairāk kā 5 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē. Esam veikuši īpašu darbinieku atlasi un organizējam darbinieku apmācībuprogrammu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē.

Mūsu darbinieki katru rītu sāk ar plašu smaidu, pozitīvu attieksmi un tīru darba uniformu. Iekštelpās strādājam īpaši rūpīgi, lai neviena netīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu paklāja, baltajām sienām vai parketa grīdas. Mēs rūpējamies par mūsu klientu īpašumu, cienām to, un sargājam. Neviens darbs nepaliks pusceļā. Katrs logs, tiek rūpīgi pārbaudīts, lai mēs būtu pārliecināti, ka nodrošinām augstāko darbu izpildes kvalitāti mūsu klientiem. Ja logi Jūsu īpašumā ir netīri, tai skaitā logu ailes un palodzes. Tad Jūs būsiet patīkami pārsteigti par to cik logi, rāmji un palodzes būs spoži un tīri, pēc mūsu darbinieku aizbraukšanas.

Jūsu pieredze ar logu mazgātājiem būs viegla, ātra un vienkārša. Darbs tiks padarīts izcilā kvalitātē un profesionālā manierē. Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana un darbu izpildes laika rezervēšana. Trešais solis- mēs ierodamies, izdarām savu darbu nevainojami.


Ar pakalpojumu cenām variet iepazīties šeit! 

Mēs piedāvājam 3 dažādus pakalpojuma veidus- Standarta, Premium un Atkārtotais.

Standarta piedāvājumā ietilpst stikla virsmu mazgāšana no abām pusēm un virspusēja loga rāmja, sliedes un palodzes tīrīšana. Standarta piedāvājumu izvēlas klienti, kuru logi tiek mazgāti diezgan regulāri (apmēram reizi gadā). 

Premium piedāvājums, liks jūsu logiem, atgūt to sākotnējo izskatu. Premium piedāvājumu parasti izmanto, ja logi ir ļoti netīri: nav mazgāti vairākus gadus,  telpās ir bijis remonts, veikta fasādes krāsošana un krāsa sapilējusi uz stikliem, u.c. gadījumos, kad logiem nepieciešama rūpīgāka kopšana. Pakalpojumā ietiplst stikla virsmu ģenerāltīrīšana un detalizēta loga rāmja, sliedes un palodzes mitrā tīrīšana.

Atkārtotais piedāvājums tiek piedāvāts mūsu klientiem par īpaši izdevīgu cenu. Ja izmantosiet mūsu pakalpojumus ar atkārtoti, tad paklapojuma cena būs ievērojami mazāka (apmēram 30%). Atkārtotais piedāvājums ir spēkā 3 mēnešus pēc logu mazgāšanas pakapojuma veikšanas. Pakalpojumā ietilpst stikla virsmu mazgāšana no abām pusēm un virspusēja loga rāmja, sliedes un palodes tīrīšana.

Ar pakalpojumu cenām variet iepazīties šeit!

 

 

Sazinies ar mums


Aizpildiet saziņas formu un mēs ar Jums sazināsimies 24 stundu laikā
Pakalpojuma sniegšanas formā norādītā informācija ir konfidenciāla, tā tiks izmantota tikai klienta apkalpošanas nolūkos un netiks nodota trešajām personām.

Kontakti


Sūtiet foto ar visiem logiem izmantojot
 Whatsapp
Saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Mūsu darbības reģions